poniedziałek, 23 lutego 2009

Zipped

Uwielbiam widocznie zamki. Kiedyś miałam masę takich ciuchów-głównie spódnic i sukienek. No i co zrobiłam? Rozdałam je, bo byłam pewna, że na pewno już w czymś takim nie będę chciała chodzić. Poważny błąd, jak się okazało. Teraz wciąż wypatruję takich ubrań, a co do przeglądu garderoby, postanowiłam na przyszłość pozbywać się tylko ubrań podniszczonych lub wyraźnie za małych.
Tę tunikę/sukienkę wypatrzyłam na jakimś blogu, informacją, że ma je teraz w ofercie Miss Selfridge. Szybkie sprawdzenie internetowego sklepu firmy przyniosło zawód- nie wysyłają do Polski. Przeniosłam się z miejsca na eBay, gdzie od razu wypatrzyłam wymarzoną tunikę. Tyle że rozmiar za dużą i bez informacji o wysyłce do Polski, na dodatek aukcja kończyła się za jakieś pół godziny. Na szczęście sprzedawczyni zdążyła odpisać na czas i potwierdzić, że może ją wysłać za granicę, zdążyłam zalicytować no i tunika parę dni temu do mnie dotarła. Jest dokładnie taka, jaką chciałam, sprawdza się jako tunika, trzeba będzie ją kiedyś przetestować jako sukienkę.
Nie byłam pewna, jak się sprawdzi w zimie, "mokrych gaci" też nie nosiłam jeszcze przy takiej pogodzie. Ale okazało się, że żakiet założony na wierzch ( no i kurtka, rzecz jasna:)) i rajstopy pod legginsami w zupełności się sprawdziły jako ocieplacze.
No i wreszcie mogłam pokazać wam zdjęcia w moich ukochanych botkach G-Star:). Są super wygodne i stabilne.

Tunika- Miss Selfridge, eBay
Wet look Leggings-eBay
Botki- G-Star,eBay
Żakiet-Next

czwartek, 19 lutego 2009

Kreativ Blogger Award


I've been nominated by Zielona Karuzela - http://zielonakaruzela.blox.pl - thank you so much!- to the Kreativ Blogger Award.

Here are the rules:

1/ post the logo on your blog
2/give the link to the blog of the person who've nominated you
3/nominate at least 7 blogs
4/go to their owner's comment and let them know about the award:)

So here is my list:

Fashion Distraction http://fashiondistraction.blogspot.com
Escritora http://mniejznaczywiecej.blogspot.com/
Starr http://thenewblack-starr.blogspot.com
Enso http://onemoredress.blogspot.com
Fretka http://ubierzfretke.blogspot.com
Shini http://www.parkandcube.com
Elenita http://elenita.no

piątek, 6 lutego 2009

Friday- I'm in love


Przyszedł właśnie jeden z moich najnowszych eBay-owych nabytków- botki G-Star Raw. Długo szukałam botków moich marzeń, chciałam, żeby były proste, ale z pazurem. W tych zakochałam się od pierwszego wejrzenia, wiedziałam, że muszą być moje. Podoba mi się ich surowość. Obcas jest wysoki, ale stabilny.

One of my latest eBay finds just came in- a pair of G-Star Raw ankle boots. I knew they had to be mine the moment I saw them and I was ready to fight for them! Now they're mine, mine;-). Aren't they fierce? Simple but with a twist to them. I absolutely love them.czwartek, 5 lutego 2009

Dear New York this is a love letter
"Just a little something to show some respect
To the city that blends and mends and tests"

Warto znaleźć tekst piosenki i sprawdzić słowa:-)
I miss NYC.